ESI Tuserbe fluid 2 сируп

360 ден

(0 reviews)

Како да се користи:
Земете 1 лажица 2-3 пати на ден, по можност помеѓу оброците. Производот може да се зема самостојно или да се разреди во вода, овошен сок, итн… ПАКУВАЊЕ: 180мл.

999 на залиха

Опис

Сируп врз база на билни екстракти, корисен за горните дишни патишта, со разводнувачко дејство

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “ESI Tuserbe fluid 2 сируп”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products