ESI Pid Block Lotion спреј

Категорија: SKU: ESIM-60 Ознаки: ,

450 ден

(0 reviews)

Како да се користи:
Испрскајте рамномерно на сува коса.

999 на залиха

Опис

Овој лосион без алкохол е дизајниран да се испрска директно на косата и скалпот. Помага во заштитата и одржувањето на вашата коса здрава додека создавате неповолна околина за вошки и помага да се олеснат рачните јазли за отстранување. Погодно за оние кои се или можат да бидат заразени со вошки.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “ESI Pid Block Lotion спреј”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products