ESI Immunilflor ќесички

25 ден

(0 reviews)

Како да се користи:
1 ќесичка на ден

999 на залиха

Опис

Витаминот Ц и цинк му помагаат на имунолошкиот систем да функционира правилно. Цинк, исто така, помага да се заштитат клетките од оксидативниот стрес. Имунилфлор ќесичките содржат 2 милијарди (не-одржливи) тиндализирани ензими / доза. Со векови, Маориите ги користат корисните својства на медот и маслата извлечени од неговите цвеќиња. Бидејќи овие цвеќиња растат во беспрекорна околина, нивниот мед е многу чист и со највисок квалитет и му дава и богата текстура и вкусен вкус.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “ESI Immunilflor ќесички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products