ESI Erbaven Retard

395 ден

(0 reviews)

УПОТРЕБА: Се препорачува да се земе по 1 капсула дневно.
ПАКУВАЊЕ: 30 капсули.

999 на залиха

Опис

Додаток во исхраната со суви екстракти од растенија со потврдено дејство за олеснување на функционирањето на микроциркулацијата. Се препорачува во сите ситуации настанати поради погрешни навики, однесување во исхраната, долг престој на нозе или во седечка положба, кои водат кон влошување на циркулацијата на ниво на крвните и лимфните капилари. Посебната формулација проучена од страна на ЕСИ со користење на капсула која содржи 4 таблети, со продолжено ослободување, дозволувајќи им постепено и стабилно разложување, му обезбедува на телото доволно време (повеќе од два часа) за да ги асимилира и пренесе низ телото активните компоненти, обезбедувајќи долготрајно дејство, таканаречено Ретард дејство.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “ESI Erbaven Retard”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store

Product Enquiry

More Products