ESI Erbaven 24 лепенки

408 ден

(0 reviews)

Се става една лепенка секогаш кога е потребно.

999 на залиха

Опис

Ербавен производите помагаат за намалување на отокот, подобрување на микроциркулацијата , за ослободување на тешките и уморни нозе, елиминирање на чувството на чешање и пецкање во нозете, предизвикано од лоша циркулација во долните екстремитети, хронична венска инсуфициенција, проширени вени, и елиминирање на проблемите предизвикани од хемороиди.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “ESI Erbaven 24 лепенки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store

Product Enquiry

More Products