Entkalker Ecosol против бигор и наслаги

Категорија: SKU: 98690

690 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Професионално средство за чистење на кафемати со двоен ефект:

-одстранувач на бигор.

-одстранувач на наслаги од кафето.

1000 МЛ=50.тина чистења.

20 мл се се ставаат во 1/2 L млака вода. Целата смеса се става во резервоарот за вода и пушта да тече 10 секунди со 20 секунди пауза, се до целосно искористување на оваа смеса.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Entkalker Ecosol против бигор и наслаги”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products