EMBRIOLISSE YOUTH RADIANCE krem protiv brcki 40ml

1,657 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

YOUTH RADIANCE CARE
КРЕМ ПРОТИВ ПРВИ БРЧКИ
ЛИЦЕ40мл За сите типови на кожа
Нега која ги одложува првите знаци на стареење, благодарение
на своето тројно дејство. Хидрира, ги измазнува фините линии
и го враќа блескавиот изглед на кожата.
ДЕЈСТВО:
>> Ја хидрира кожата
>> Хијалуронската киселина
ја задржува водата
>>Го изедначува тенот и
обезбедува блескавост
АКТИВНИ СОСТОЈКИ:
>> Екстракт од Acmella
измазнува
>> Хијалуронската киселина
ја задржува водата
>>Сквалaн хидрира
>>Витамин Е е антиоксиданс
>> Биосахаридите
допринесуваат за
блескавост на кожата
НАЧИН НА УПОТРЕБА:
Користете како дневна и ноќна
нега, нанесете на сува и чиста
кожа на лицето и вратот. ИСКУСТВА НА КОРИСНИЦИ3
> Моментално хидрирана кожа 90%
> Н амалени први знаци 70%
на стареење
> Ублажени први брчки 70%
> Изедначен тен и текстура
на кожа 70%

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “EMBRIOLISSE YOUTH RADIANCE krem protiv brcki 40ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products