EMBRIOLISSE SERUM ZA TREPKI I VEGI 6.5ml

1,398 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

LASHES & BROWS
BOOSTER
СЕРУМ ЗА ЗАЈАКНУВАЊЕ НА ТРЕПКИ И ВЕЃИ
ТРЕПКИ И ВЕЃИ Безбоен 6,5 млИнтензивна нега за раст, јакнење и
обновување на трепките и веѓите за 28
дена. Како резултат добиваме природно
впечатлив изглед.
Соодветно и за чувствителни очи како и за
луѓе кои носат контактни леќи.
ДЕЈСТВO:
>>Ги прави долги и густи трепките
>>Стимулира раст на веѓите (густина и
дебелина)
AКТИВНИ СОСТОЈКИ:
>> Биотинил и пантенол зајакнуваат
>> Аргинин поттикнува раст
>>Рицинусово масло ја прави кожата
помека
>>Екстрактот од Centella asiatica ја прави
кожата помека
НАЧИН НА УПОТРЕБА:
Нанесете секојдневно, наутро и навечер, на
чисти и суви веѓи и трепки, пред нанесување
на шминка. ИСКУСТВА OД ПОТРОШУВАЧИ
> Подолги трепки 1 64%
> Погусти трепки1 76%
> Зајакнати трепки и веѓи 1 92%
> Густи веѓи 2 61%
> Подобро обликувани веѓи 2 80%
ЕФЕКТИВНОСТ
> Густина на веѓи3 + 67%
> Волумен на трепки4 + 13%

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “EMBRIOLISSE SERUM ZA TREPKI I VEGI 6.5ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products