EMBRIOLISSE ROSAMELIS cveten tonik 200ml

898 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

EAU DE BEAUTÉ ROSAMÉLIS
ОСВЕЖУВАЧКИ ЦВЕТЕН ТОНИК
ЛИЦЕ 200мл За сите типови на кожа
Збогатен од комбинација на четири цветни води, прочистува, изедначува
и тонизира, оставајќи ја кожата хидрирана и освежена.
ДЕЈСТВО:
>> Ја омекнува и хидрира кожата
>>Освежува и обезбедува блескавост
АКТИВНИ СОСТОЈКИ:
>> Водата од роза и синчец
омекнува и освежува
>>Водата од цвет од портокал
прочистува
>>Водата од хамамелис делува
антивоспалително
НАЧИН НА УПОТРЕБА:
Како чистач на лице и средство
за отстранување на шминка,
нанесете на тупфер и исчистете
го лицето наутро и навечер.
Како освежувачки тоник, испрскајте
на чиста кожа без измивање.
Може да се користи за фиксирање
на шминка.
ИСКУСТВА НА КОРИСНИЦИ1
> Изедначена кожа 90%
> Блескав и свеж тен 90%
> Освежувачки мирис 90%

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “EMBRIOLISSE ROSAMELIS cveten tonik 200ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store

Product Enquiry

More Products