EMBRIOLISSE RADIANT EYE krem 4.5gr

1,157 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

RADIANT EYE
ОСВЕЖУВАЧКИ СТИК ЗА БЛЕСКАВ
ПРЕДЕЛ ОКОЛУ ОЧИТЕ
ЛИЦЕ 4.5г Освежувачкиот стик со ефект од
двојно дејство за убава и негувана кожа,
веднаш после нанесување хидрира и го
освежува пределот околу очите. Ги намалува
подочниците и темните кругови, враќајќи
го блескавиот изглед на кожата.
ДЕЈСТВО:
>> Овозможува чувство на свежина
>>Го осветлува пределот околу очите
оставајќи блескав ефект
АКТИВНИ СОСТОЈКИ:
>> Ботаничкиот комплекс навлажнува и
хидрира
>>Алое вера смирува
>>Глицерин хидрира
НАЧИН НА УПОТРЕБА:
Нанесете секојдневно наутро и/или
навечер, со кружни движења од внатрешниот
кон надворешниот дел на окото.
ИСКУСТВА НА КОРИСНИЦИ1
> Лесно се нанесува 95%
> Чувство на свежина 85%
> Мека кожа 85%

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “EMBRIOLISSE RADIANT EYE krem 4.5gr”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products