EMBRIOLISSE LAIT-CREME FLUIDE hranlivo mleko 500ml

1,298 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

LAIT-CRÈME FLUIDE
ПОВЕЌЕНАМЕНСКО ХРАНЛИВО МЛЕКО
ЛИЦЕ И ТЕЛО
За сите типови на кожа
Флуидно кремаста текстура, наменет за оние кои сакаат
полесна текстура. Брзо се впива, правејќи ја кожата хидрирана
и мека на допир. Може да се користи за нега после сончање
и депилација. Наменето за сите типови на кожа, дури и
чувствителна.
ДЕЈСТВО:
>>Ја хидрира кожата
>>Ја омекнува кожата без
чувство на затегнатост
АКТИВНИ СОСТОЈКИ:
>> Ши путер храни и негува
>>Пчелин восок заштитува
>>Алое вера хидрира
>>Протеин од соја храни
НАЧИН НА УПОТРЕБА:
Користете го секојдневно,
нанесувајте на чиста и сува
кожа на лице и тело.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “EMBRIOLISSE LAIT-CREME FLUIDE hranlivo mleko 500ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products