EMBRIOLISSE HYDRA serum 30ml

1,697 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

HYDRA-SERUM
ХИДРАТАНТЕН СЕРУМ
ЛИЦЕ За сите типови на кожа
Висока концентрација на хидратантни активни состојки за
моментална ревитализација на кожата. Единствена комбинација
на хијалуронска киселина и бел воден лилјан, која ја задржува
водата и ја зајакнува природната бариера на кожата. Дава
моментален ефект на хидратација кој трае долго.
ДЕЈСТВО:
>>Долготрајно хидрира
>>Ја омекнува и измазнува кожата
>>Го освежува тенот и дава сјај
АКТИВНИ СОСТОЈКИ:
>>Белиот воден лилјан го
зајакнува природниот
механизам на хидратација
>> Микро честичкитe на
хијалуронската киселина
обезбедуваат хидратација во о в
длабоките слоеви на кожата
>>Макро честичките на
хијалуронската киселина ги
пополнуваат фините линии и ја
прават кожата сјајна и зајакната.
ИСКУСТВА ОД КОРИСНИЦИ1
> Кожата е моментално и 100%
долготрајно хидрирана
> Кожата е регенерирана 96%
и сјајна
> Со секојдневна употреба 96%
кожата е се поубава
ТЕСТ НА ЕФИКАСНОСТ2
> Хидратантен ефект + 66%АЧИН НА УПОТРЕБА:
Нанесете на сува и чиста кожа на
лицето и вратот, наутро и навечер, пред
нанесување на вообичаениот крем.
30 мл

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “EMBRIOLISSE HYDRA serum 30ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products