EMBRIOLISSE HYDRA MAT emulzija 40ml

1,298 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

HYDRA-MAT EMULSION
ХИДРАТАНТНА МАТИРАЧКА ЕМУЛЗИЈА
ЛИЦЕ
Нормална до комбинирана кожа
Лесен гел-крем кој допринесува за оптимална хидратација
на кожата во текот на целиот ден без несаканиот мрсен сјај.
Кожата е хидрирана, мека, матирана и спремна за нанесување
на шминка.
ДЕЈСТВО:
>>Хидратација на кожата
>>Матирачки ефект
АКТИВНИ СОСТОЈКИ:
>>Ши путер храни и негува
>>Масло од кајсија хидрира
>>Прав од тапиока регулира сјај
>>Витамин Е е антиоксидант
НАЧИН НА УПОТРЕБА:
Се нанесува на чиста и сува
кожа на лице и врат, нежно
масирајќи до целосно впивање

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “EMBRIOLISSE HYDRA MAT emulzija 40ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products