EMBRIOLISSE GLOBAL ANTI AGE regenerativen krem 50ml

2,298 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

GLOBAL ANTI-AGE CREAM
ХРАНЛИВ РЕГЕНЕРАТИВЕН КРЕМ
ЛИЦЕ 50мл За сите типови на кожа, дури и за изразено сува.
Комплетна нега на зрела кожа, со видливи знаци на стареење.
Формулација на три главни anti-age состојки кои делуваат заедно
изедначувајќи го тенот и текстурата на кожата. Хранливите состојки
од природно потекло ја зајакнуваат хидро-липидната бариера и
овозможуваат заштита. Кожата е негувана и подмладена со
видлив lifting ефект.
ДЕЈСТВО:
>>Подмладува
>>Ја затегнува кожата
>>Го изеднач у ва тенот и
текстурата
АКТИВНИ СОСТОЈКИ:
>>Омега 9 подмладува
>>Витамин Е е антиоксиданс
>>Хијалуронската киселина
ја задржува водата
>>Ши путерот ја храни и
омекнува кожата
>>Пчелин восок заштитува
>>Алое вера смирува
>>Екстракт од соја хидрира
НАЧИН НА УПОТРЕБА:
Нанесете на сува и чиста
кожа на лице и врат, наутро
о изедначува тенот и и навечер.
текстурата
ја задржува водата
омекнува кожата. ИСКУСТВА ОД КОРИСНИЦИ3
> Цврста, еластична кожа 90%
> Нахранета, блескава кожа 95%
ЕФЕКТИВНОСТ4
> Затегната кожа + 11%
> Подмладена кожа + 15%
> Еластична кожа + 11%
> Зацврстена кожа + 14%

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “EMBRIOLISSE GLOBAL ANTI AGE regenerativen krem 50ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products