EMBRIOLISSE FILADERME regenerativna emulzija 75ml

1,107 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

FILADERME EMULSION
ХРАНЛИВА РЕГЕНЕРАТИВНА ЕМУЛЗИЈА
ЛИЦЕ 75 мл За сува и многу сува чувствителна кожа
Хранлива нега позната по својата ефикасност кај сувата кожа.
Комбинацијата на состојки од природно потекло ја обновуваат
и смируваат сувата и чувствителна кожа, воедно ја зајакнувaат и
хидро-липидната бариера.
ДЕЈСТВО:
>> Отсранува перутање на кожата
>>Намалува чувство на затегнатост
>>Ја остава кожата смирена и
хидрирана
АКТИВНИ СОСТОЈКИ:
>> Ши путер негува и омекнува
>>Пчелин восок заштитува
>>Алое вера смирува
>>Протеин од соја хидрира
>>Водата од хамамелис
делува антивоспалително
НАЧИН НА УПОТРЕБА:
Наутро и/или навечер нанесете
на сува и чиста
кожа на лицето и вратот.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “EMBRIOLISSE FILADERME regenerativna emulzija 75ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products