DUCRAY 56151 КЕРАКНИЛ гел 200 ml

Категорија: SKU: DUCR-7 Ознака:

785 ден

(0 reviews)

Пенлив гел за хигиена на кожа склона кон појава на акни. За лице и тело.

999 на залиха

Опис

Медицинска козметика, со дерматолошки тестирани состојки. Основа е термална вода богата со минерали који ја хранат, ревитализираат и освежуваат вашата кожа.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “DUCRAY 56151 КЕРАКНИЛ гел 200 ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store

Product Enquiry

More Products