Dr.Hauschka Regenerating Serum 30ml+ Dr.Hauschka Cleansing mleko 30ml

2,775 ден

999 на залиха

Опис

Регенеративниот серум за нега на врат и деколте е наменет за нега на зрела кожа.

Драгоцените растителни состојки ѝ помагаат на кожата да ја одржи влажноста, ја зацврстуваат кожата на вратот и деколтето и интензивно негуваат, со што се намалуваат брчките настанати поради исушување.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products