Dr.Hauschka Coverstick 03 Корективен стик 03

861 ден

(0 reviews)

998 на залиха

Опис

Coverstick 03
Корективен стик 03
Препокрива дамки и несовршености

Корективниот стик е наменет за корекција и нега на мрсна, проблематична кожа со воспалителни процеси. Содржи драгоцени масла од чајно дрво и манука кои имаат антибактериско дејство, тапиока која матира, детелина камењарка и невен кои помагаат во смирувањето на кожата после воспалителни процеси. Достапен е во две нијанси.
o За сите типови на кожа.
o Употреба: Нанесете на воспалените делови од кожата неколку пати во текот на денот.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Dr.Hauschka Coverstick 03 Корективен стик 03”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products