Don Cortez White 100% Arabica 1kg зрно

Категорија: SKU: 98482

850 ден

(0 reviews)

Опис

Спој на 7 различни Арабики од 3 континента.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Don Cortez White 100% Arabica 1kg зрно”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products