Don Carlos Espresso Bar 16 капсули ДГ

Категорија: SKU: 98629

230 ден

(0 reviews)

Опис

Don Carlos Espresso Bar е  спој на 3 типа Робуста и 1 тип на Арабика со премиум квалитет.

Доаѓа со богата крема и голема содржина на кофеин

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Don Carlos Espresso Bar 16 капсули ДГ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products