Dolce Gusto XS Кафемат со гратис 80 капсули

Категорија: SKU: 99151

4,990 ден

(0 reviews)

Опис

Gratis капсули од брендот Blue Orange:

48 espresso

16 machiatto

16 топло чоколадо

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Dolce Gusto XS Кафемат со гратис 80 капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products