Dolce Gusto Piccolo Perla со 300 капсули

Категорија: SKU: 98511

7,777 ден

(0 reviews)

Опис

Единствениот кафемат со кој можете да приготвите со еден клик, еспресо, макијато, капучино, лате, топло чоколадо и чаеви.

Пакетот содржи:

-Оригинален Долче Густо Пиколо Delonghi кафемат

-300 капсули по ваш избор

Единствениот кафемат со кој можете да приготвите со еден клик, еспресо, макијато, капучино, лате, топло чоколадо и чаеви.

Цени и избор на капсули на http://tinyurl.com/Kapsuli

Вкупно плаќате 7777 денари + 100 ден.достава до ваш дом.

Гаранција: 12 месеци.

Овој кафемат е произведен за Италијанскиот пазар од брендот Делонги.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Dolce Gusto Piccolo Perla со 300 капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products