Dolce Gusto Piccolo Bianca Perl edition кафемат доколку купите 400 капсули*

Категорија: SKU: 98589

2,290 ден

(0 reviews)

Опис

Драстично намалената цена за Долче Густо важи само со купување на 400 капсули по ваш избор.

Пакетот содржи:

-Оригинален Долче Густо Пиколо Delonghi кафемат

-400 капсули по ваш избор. Сооднос 50% еспресо и 50% други напитоци( топло чоколадо, капучино, макијато, чај..).

Единствениот кафемат со кој можете да приготвите со еден клик, еспресо, макијато, капучино, лате, топло чоколадо и чаеви.

Цени и избор на капсули на http://tinyurl.com/Kapsuli

+ 100 ден.достава до ваш дом.

Гаранција: 12 месеци.

Овој кафемат е произведен за Италијанскиот пазар.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Dolce Gusto Piccolo Bianca Perl edition кафемат доколку купите 400 капсули*”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products