Dolce Gusto ME Automatic Edition со Гратис 32 капсули и диспензер

Категорија: SKU: 98757

4,590 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Автоматски модел на Dolce Gusto.

Подесување на должина на секој напиток.

Гратис 32 капсули еспресо на Blue Orange coffee.

Гратис диспензер за капсули во вредност од 1390 денари: https://tinyurl.com/Bloomix

Модел/боја:

Упатство:

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Dolce Gusto ME Automatic Edition со Гратис 32 капсули и диспензер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products