Dolce Gusto Lumia со 40 капсули

Категорија: SKU: 98524

7,990 ден

(0 reviews)

Опис

Најновиот модел на Dolce Gusto – Lumia.

Видео: 

https://youtu.be/_McUMIW7oRA

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Dolce Gusto Lumia со 40 капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products