Dolce Gusto Krups Infinnisima

Категорија: SKU: 99041

3,590 ден

(0 reviews)

Гаранција 12 месеци.

999 на залиха

Опис


Важно упатство за 1 чекор пред употреба:

Над 120 типа на капсули за Dolce Gusto, клик на овој линк: https://bit.ly/zaDolceGusto

Гаранција 12 месеци.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Dolce Gusto Krups Infinnisima”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products