Dolce Gusto Jovia со 144 капсули

Категорија: SKU: 98603

7,990 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Новата Jovia на Dolce Gusto, волшебник во приготвување на кафе.

Jovia е единствениoт модел произведен во ЕУ

Капсулите се по ваш избор во сооднос, 50% Еспресо и 50% останати напитоци (Cortado макијато, Топло Чоколадо на Carraro и Капучино на Carraro)

Избор на капсули👉🏼http://tinyurl.com/Kapsuli

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Dolce Gusto Jovia со 144 капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products