Dolce Gusto Delonghi кафемат со 900 капсули

Категорија: SKU: 98439

ден

(0 reviews)

1 на залиха

Опис

ßszßżß

Долче Густо оригинален кафемат за само 1 денар доколку се изберат односно купат еден од наведените пакет капсули кој содржат:z


Идеален пакет за канцеларии и помали угостителски објекти.

Цена и каталог на капсули: http://tinyurl.com/Kapsuli

Овој кафемат е произведен за Италијанскиот пазар.
Гаранција: 12 месеци.Zź

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Dolce Gusto Delonghi кафемат со 900 капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products