Dispenzer za NESPRESSO kapsuli Mr. Cup

Категорија: SKU: 104137

1,190 ден

(0 reviews)

Опис

Ротирачки диспензер за 40 Неспресо капсули.

Изработено од инокс.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Dispenzer za NESPRESSO kapsuli Mr. Cup”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products