DERCOME AKNEFUG CLEAR oxid /100ml крем за миење

Категорија: SKU: DRWLF-5

780 ден

(0 reviews)

998 на залиха

Опис

AKNEFUG OXID WASH – EФИКАСНО РЕШЕНИЕ ПРИ БЛАГИ И УМЕРЕНИ ОБЛИЦИ НА АКНИ НА КОЖАТА!

Aknefug Oxid Wash, претставува ефикасен пилинг и антибактериска суспензија за употреба на кожата на лицето. Се користи кај средно до благо сериозни форми на acne vulgaris.
Со неговиот состав од бензоил пероксид има антибактериски ефект врз кожата.

Се нанесува двапати дневно, по две-три капки на претходно измиено и влажно лице. По две минути од нанесувањето, лицето темелно се мие со вода.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “DERCOME AKNEFUG CLEAR oxid /100ml крем за миење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products