Decaffeinatte Carraro 1927 Tazza d’Oro 1/2 кг

Категорија: SKU: 98752

450 ден

(0 reviews)

Опис

90% Арабика. 

Декофеинско еспресо во зрно добиено по природен пат по ткн. водена швајцарска формула.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Decaffeinatte Carraro 1927 Tazza d’Oro 1/2 кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products