Cremoso Млеко за кафе 1 Литар

Категорија: SKU: 99150

75 ден

(0 reviews)

Опис

Млеко кое е прв избор на секој бариста. 

Креирано да биде идеален партнер на секој кафе напиток. Го прави секој кафе напиток максимално кремаст.

Со над 3 грама/100мл протеини го прави вашето кафе повкусно и покремасто.

Професионално млеко од сега достапно во секој дом.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Cremoso Млеко за кафе 1 Литар”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products