Corposo ese 50 парчиња

Категорија: SKU: 98405

650 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Еспресо со богата крема со боја на карамела и ноти на чоколадо.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Corposo ese 50 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products