Cokoladno espreso caski 12 par.

Категорија: SKU: 104155

380 ден

(0 reviews)

Опис

Cokoladno espreso caski 12 par.

Инстантна достава на вашата нарачка за 1 час во Скопје или 1 ден низ Македонија преку TaxiHub.

🆕одсега вашето омилено еспресо вкусете го во ЧОКОЛАДНИ ЧАШКИ и лажички кои се конзумираат како десерт после напитокот.🆕

🇮🇹Made in Italy🇮🇹

 

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Cokoladno espreso caski 12 par. ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store

Product Enquiry

More Products