Centravit таблети x 30

350 ден

(0 reviews)

1 таблета на ден со оброк.

999 на залиха

Опис

Витаминско минерален додаток во исхраната витамини, минерали и елементи во траги
Рибофлавинот (Витамин Б2), ниацинот, пантотенска
киселина, витаминот Б6, фолати (фолна киселина),
витаминот Б12, витаминот Ц, железото и
магнезиумот придонесуваат за намалување на
заморот и исцрпеноста. Витаминот А, витаминот
Д, бакарот, цинкот и селенот придонесуваат за
нормално функционирање на имунолошкиот систем

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Centravit таблети x 30”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products