Carraro Nespresso* Vigoroso 10 парчиња

Категорија: SKU: 98606

139 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Dark Italian roasting with intense aroma

Intensity 12/13

Арома: 5/5

Тело: 4/5

Сладкост: 1/5

Киселост: 0/5

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Carraro Nespresso* Vigoroso 10 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products