Carraro Nespresso Puro Arabica x100 парчиња

Категорија: SKU: 98781

990 ден

(0 reviews)

Опис

Intensita 8/13. 100% Арабика (8 типа).

Спој на 8 нај високо категоризирани Арабики

 Официјален линк: https://carraro1927.com/en/prodotti/puro-arabica-100-capsules-2/

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Carraro Nespresso Puro Arabica x100 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products