Carraro Dolce Gusto Ginseng Carraro макијато/капучино 16 парчиња

Категорија: SKU: 52CNG16

270 ден

(0 reviews)

без глутен

Опис

The ginseng root confers the blend stimulating and vitalizing properties: a natural energy booster ready to be tasted.

Идеална комбинација на кафе со млеко и додадот на жен шен. Дава природна енергија која ќе ве одржи во текот на целиот ден.

Прекрасна крема со карамела и ванила вкус.

Се служи како капучино. Не е потребна дополнителна капсула, во самата капула има содржина на кафе и млеко.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Carraro Dolce Gusto Ginseng Carraro макијато/капучино 16 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products