Carraro Dolce Gusto Crema espresso x30 капсули

Категорија: SKU: 99004

390 ден

(0 reviews)

75% Арабика-25% Робуста

Опис

Официјален линк: https://carraro1927.com/en/prodotti/crema-espresso-30-capsules/

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Carraro Dolce Gusto Crema espresso x30 капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products