Carraro Dolce Gusto Cortado макијато/капучино 16 пар.

Категорија: SKU: 52CNM16

270 ден

(0 reviews)

Без шеќер-без глутен

Опис

Приготвите вкусно италијанско капучино или макијато со само 1 капсула која во себе соджи и кафе и млеко.

Widespread in the latin american culture, the Cortado comes from the habit of adding a small amount of hot milk to the espresso coffee, to make it ideal for the evening

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Carraro Dolce Gusto Cortado макијато/капучино 16 пар.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store

Product Enquiry

More Products