Carraro Dolce Gusto Cappuccino Barista x(8+8)16 капсули

Категорија: SKU: 98513

280 ден

(0 reviews)

8 млеко + 8 кафе=16 капсули

Опис

Постани про-бариста во твојот дом.

Импресионирајте ги вашите најблиски со вистинско повеќеслојно капучино, со ист изглед како и на фотографијата.

Овој пакет содржи 8 капсули чисто еспресо и 8 капсули млеко.

За да приготвите професионално капучино најпрвин ја користите капсулата со млеко потоа капсулата со еспресо.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Carraro Dolce Gusto Cappuccino Barista x(8+8)16 капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products