Carraro Delizia di Caffe 1kg зрно

Категорија: SKU: 98614

350 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Еспресо со богата крема и јака арома.

Идеално еспресо за сите љубители на класично јужно-италијанско еспресо.

80% Робуста, 20% Арабика, спој на 6 типа на еспресо зрна.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Carraro Delizia di Caffe 1kg зрно”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products