Carraro CREMA Nespresso comp. 100% биоразградливи 10 парчиња

Категорија: SKU: 98644

139 ден

(0 reviews)

Опис

Интезитет 9/13

Слатки ноти со комплексен вкус кој трае долго.

Арома: 3/5

Тело: 3/5

Сладкост: 3/5

Киселост: 1/5

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Carraro CREMA Nespresso comp. 100% биоразградливи 10 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products