Carraro Crema Espresso 75% Арабика 1 кг зрно

Категорија: SKU: 51ESP31

650 ден

(0 reviews)

Опис

Официјален линк: 

https://carraro1927.com/en/prodotti/crema-espresso-coffee-beans-1000-g/  

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Carraro Crema Espresso 75% Арабика 1 кг зрно”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products