Carraro Crema Espresso мелено 75% Арабика 250 грама

Категорија: SKU: 98541

250 ден

(0 reviews)

Опис

 

Официјален линк:  https://carraro1927.com/en/prodotti/crema-espresso-ground-coffee-carton-pack-da-250-g/

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Carraro Crema Espresso мелено 75% Арабика 250 грама”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products