Carraro Armonioso Nespresso comp. 20 парчиња

Категорија: SKU: 98607

240 ден

(0 reviews)

Опис

Deep and Harmonious

Интезитет 10/13

Арома: 4/5

Тело: 3/5

Сладкост: 3/5

Киселост: 1/5


0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Carraro Armonioso Nespresso comp. 20 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products