Carraro Arabica Dolce Nespresso comp. 10 парчиња

Категорија: SKU: 98610

139 ден

(0 reviews)

Опис

Sweet notes and delicate aftertaste

Интезитет 5/13

Арома 5/5

Тело 4/5

Сладкост 5/5

Киселост 2/5

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Carraro Arabica Dolce Nespresso comp. 10 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products