Carraro Мелено Еспресо Honduras La Flor Specialty Arabica 250 гр.

Категорија: SKU: 98894

270 ден

(0 reviews)

Опис

Уникатен и редок тип на арабика, позната под името “La Flor” и важи за една од нај миризливите арабики со specialty сертификат на планетава. 

  Официјален линк: https://caffecarraro.it/prodotti/honduras-caffe-macinato-in-astuccio-da-250-g/

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Carraro Мелено Еспресо Honduras La Flor Specialty Arabica 250 гр.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products