Carraro™️Dolce Gusto Hot Chocolate x1 капсула

Категорија: SKU: 98641

15 ден

(0 reviews)

Напитокот не содржи кафе. Kids friendly.

999 на залиха

Опис

Топло чоколадо Made in Italy.

Единственото топло чоколада за Долче Густо кафемати со двојна доза на топло чоколадо.

Стандардната капсула за топлото чоколадо има 10-12 грама полнење, но Carraro 1927 одлучи да произведе капсула по стар италијански рецепт и со двојно полнење од 20 грама.


0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Carraro™️Dolce Gusto Hot Chocolate x1 капсула”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products