Carraro™️ Dolce Gusto Cortado Макијато x1 капсула

Категорија: SKU: 98632

14 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Приготвите вкусно италијанско капучино или макијато со само 1 капсула која во себе соджри и кафе и млеко.

1 капсула=1макијато/капучино

Доколку порачате 100 капсули за 1390 денари, КАРГОТО до ваша адреса е ГРАТИС.

Важно: Ова макијато може да го приготвите како топло или ладно на секој Долче Густо кафемат.


0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Carraro™️ Dolce Gusto Cortado Макијато x1 капсула”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products